Ürünlerde Ara

MACE ENDÜSTRİ 
Makina & Çelik Sanayi

Yüksek kalite anlayışı ile her türlü makine,yapısal ve endüstriyel çelik konstrüksiyon, imalat ve montajları ile yurtiçi ve yurtdışında başarıyla tamamladığı projelerle alanında faaliyet gösteren firmadır.

MACE kuruluşundan itibaren sektörlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirdiği yatırım ve proje çalışmalarıyla sürekli yenilenen, her türlü çelik konstrüksiyon ve makinenin imalatını yapabilecek, kaynaklı imalat tezgahları, sac delme ve  işleme, metal şekillendirme,  otomatik profil kesme/delme hattı ile donatılmış modern tesislerinde hizmet vermektedir. İzmir Torbalı’da kurulmuş olan üretim tesisi 2.500 m² kapalı alana sahiptir

Ar-Ge çalışmalarına paralel olarak teknolojik değişim ve gelişmelere uyum sağlayacak şekilde kurulmuş olan Kalite Yönetim Sistemi, tüm çalışanlar tarafından desteklenerek sürekli gelişimle kuruluşumuzun vizyon ve misyonuna uygun olarak etkinliğini sürdürmektedir.

İşçi sağlığı ve güvenliği ile çevre gereksinimleri devamlı takip edilmekte ve bu doğrultuda kurulan sistemler sürekli güncellenerek, uygulamaları başarı ile devam etmektedir.

Çerezler PolitikasıKişisel Verilerin Korunması Kanunu